Masz pytania?
Zadzwoń
32 623 45 85
501 075 826

O nas

Multimedialne Centrum Kształcenia "ADLER" oferuje usługi w zakresie nauczania języków obcych (niemieckiego, angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego). Kształcenie przebiega na różnych poziomach, w zależności od wiedzy i umiejętności słuchacza.  Język angielskie jest nauczany metodą Callana.

Ponadto firma prowadzi kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z wszystkich przedmiotów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Podczas zajęć rozwiązywane są ćwiczenia i testy typowo maturalne, praca przebiega na arkuszach egzaminacyjnych oraz w przypadku egzaminów ustnych na zestawach maturalnych.

MCK "ADLER" prowadzi też kursy plastyczne oraz kursy podstawowej obsługi komputera i Internetu.

MCK "ADLER" prowadzi własną bibliotekę "Dla orłów", która zaopatrzona jest w podręczniki i materiały ćwiczeniowe do nauki języków obcych i przedmiotów maturalnych, w książki i czasopisma w oryginale niemieckim oraz materiały dotyczące pracy z uczniem trudnym.

Z biblioteki mogą korzystać wszyscy uczestnicy kursów. Wszystkie usługi kierowane są do klientów indywidualnych oraz firm. Zajęcia prowadzone są w nowatorski sposób, przy użyciu nowoczesnych metod i technik nauczania, w tym multimedialnej pracowni językowej wyposażonej w tablicę interaktywną oraz laboratorium językowe. Nauka możliwa jest w grupach do 12 osób, w parach lub indywidualnie. Zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież, dorosłych, seniorów oraz przedstawicieli firm.

Firma znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Piłsudskiego (obok Poczty Głównej) w Chrzanowie.

Copyright © 2017 MCK Adler. Wszelkie prawa zastrzeżone.Wykonanie Infosun